Volg Hart van Nederland
Duitse Herder vastgebonden aan verwarming en snuit dichtgeplakt met ducttape

Duitse Herder vastgebonden aan verwarming en snuit dichtgeplakt met ducttape

nieuws

30 apr 2020, 06:45

Link gekopieerd

De politie heeft woensdag een gruwelijke ontdekking van dierenmishandeling gedaan. Agenten vonden in een huis in Drenthe een Duitse Herder wiens snuit was dichtgeplakt met ducttape. Ook zat het beest vastgebonden aan de verwarming en had hij geen water in de buurt. "Zojuist een hond uit een woning gehaald en in beslag genomen", laat de agent in kwestie weten. "Hond was het blaffen onmogelijk gemaakt door de snuit vast te tapen met ducttape." Lees ook: Dode hond met ingeslagen kop gevonden Tegen de eigenaar is een proces verbaal opgemaakt en de Duitse Herder is meegenomen.

Zojuist een hond uit een woning gehaald en in beslag genomen. Hond was het blaffen onmogelijk door de snuit vast te tapen met duck tape. Geen water tot zijn beschikking en vastgebonden aan de cv. Proces verbaal zal worden opgemaakt. pic.twitter.com/1pgGufA9Z1

— Henk Bosker (@POL_MilieuZWD) April 29, 2020

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.