Volg Hart van Nederland
Bewoner huis Oisterwijk ligt langere tijd dood in huis, buren roken vervelende geur

Bewoner huis Oisterwijk ligt langere tijd dood in huis, buren roken vervelende geur

112

26 aug 2022, 20:57 - Update: 26 aug 2022, 22:44

Link gekopieerd

In een woning in Oisterwijk is vrijdagochtend een overleden persoon aangetroffen. De persoon zou er al een langere tijd hebben gelegen. Dat bevestigd de woordvoerder van de politie tegen Hart van Nederland na berichtgeving van Omroep Brabant. Het gaat om een natuurlijke dood.

Volgens de politie gaat het om de bewoner van het huis. Buren roken de afgelopen tijd een vervelende geur rondom het huis. Hoe lang de persoon precies in de woning lag is niet bekend. Van de man is bekend dat hij weinig contact had met de buitenwereld.

Niet de eerste keer

Het is niet de eerste keer dat een persoon al langere tijd overleden in huis ligt. In korte tijd zijn er drie eerdere gevallen bekend in Brabant zoals vorige week nog gebeurde in Waalre.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.