112
2 jan 2022, 10:13
Drie mannen zijn zaterdagavond opgepakt omdat ze banden en hout op een kruising in het Noord-Brabantse Rijswijk dumpten. De politie stelt dat de kans groot is dat de spullen gebruikt zouden worden voor een vreugdevuur op de kruising, zoals de voorgaande dagen het geval was.
De mannen waren rond 22.20 uur bezig bij de kruising op de Rijswijksesteeg. Op de kruising stond een busje. Vanuit het busje waren volgens de politie meerdere autobanden, hout en een vat met vermoedelijk brandbare vloeistof uitgeladen.
Meerdere mannen renden weg toen de politie arriveerde. Drie personen konden worden aangehouden. Zij hadden allemaal zwarte handen, "wat bewijst dat ze de banden gesjouwd hadden", aldus de politie.
De politie noemt het verder opvallend dat de drie van 22,24 en 25 jaar uit Haaften en Tiel, geen directe band hebben met Rijswijk. Het trio is naar het bureau gebracht.
ANP
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.