Crime
Gisteren, 21:42
Honger kan veel met een mens doen, maar soms slaat iemand letterlijk en figuurlijk door. Dat gebeurde zondagavond bij een McDonald's in Barendrecht, waar een man volledig door het lint ging toen hij zijn bestelling niet ontving. Hij dreigde zelfs te schieten, zo meldt de politie op Instagram.
Welke straffen zijn er eigenlijk in Nederland? Dat leggen we uit in bovenstaande video.
Het is niet duidelijk waarom de man zijn bestelling niet ontving, maar dat hij er niet blij mee was, is wel duidelijk. De 25-jarige Schiedammer was zo boos dat hij uiteindelijk dreigde te schieten, meldt de politie. Het McDonald’s-personeel schakelde direct de politie in, waarna het restaurant werd afgezet.
Even later verliet de man het restaurant, waarop agenten hem onder dreiging van een stroomstootwapen arresteerden. Bij fouillering troffen ze een mes aan. De man is aangehouden voor verboden wapenbezit en bedreiging. Hij zit nog vast en wordt op een later moment verhoord.
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.