Crime
21 mrt 2025, 21:15
In een metro op station Schiedam is vrijdagmiddag geschoten. Dat meldt de politie na onderzoek. Vermoedelijk is er een persoon gewond geraakt, maar het is nog onduidelijk of diegene gewond raakte door een kogel.
De politie weet niet wie bij het schietincident in de Zuid-Hollandse plaats betrokken waren. Volgens getuigen werd even voor 15.00 uur een schot gelost, waarna de politie het station afsloot en onderzoek deed. Die heeft camerabeelden in beslag genomen en getuigen gehoord.
Uit het onderzoek blijkt dat in een metrostel een schot is gelost. De politie roept het mogelijke slachtoffer op zich te melden.
Hart van Nederland/ANP
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.