Terug

Volg Hart van Nederland

Zo eet Nederland pannenkoeken het liefst

4 apr 2025, 19:33

Zeg je Lage Vuursche, dan zeg je pannenkoeken. Met 5 pannenkoekenrestaurants in één dorp, mag je het gerust pannenkoekenhoofdstad van Nederland noemen. En op deze Nationale Pannenkoekendag moet je juist daarheen, dacht Hart van Nederland.

Link gekopieerd
Entertainment
Economie
Advies en tips
nieuws
Weer
Milieu en Gezondheid
Royalty
Buitenlands nieuws
Sport
112
Tech
Politiek
Infrastructuur
Het beste van Hart

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief
Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.

Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.