Terug

Volg Hart van Nederland

Britt Dekker mag rijbewijs houden na opvallende examen-uitspraak in talkshow

BN'ers

24 mrt 2025, 16:21

Link gekopieerd

Britt Dekker hoeft haar rijbewijs niet in te leveren van het CBR. Volgens directeur Alexander Pechtold heeft de presentatrice haar theorie-examen twaalf jaar geleden op legitieme wijze gehaald.

Dat meldt de organisatie na een telefoontje tussen Dekker en Pechtold. "Ze heeft gewoon examen gedaan, helemaal zoals dat hoort", aldus Pechtold.

Spion

Dekker deelde eerder in de Vlaamse talkshow De Tafel van Gert dat ze de antwoorden voor haar theorie-examen had gekocht "van een spion". Volgens het CBR ging het echter om een reclamepraatje van een opleider. "Onze vragen liggen niet op straat", benadrukt Pechtold. "Ik durf te stellen dat opleiders die daarmee adverteren, geen goede opleiders zijn."

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief
Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.

Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.