BN'ers
19 mrt 2025, 20:11
Kjeld Nuis is woensdagmiddag aangereden door een brommerrijder toen hij op zijn racefiets zat. Dat bevestigt de manager van de 35-jarige schaatser aan RTL Boulevard. De schaatser heeft na de botsing aangifte gedaan op het politiebureau.
Het ongeval gebeurde volgens een correspondent ter plaatse rond 17.20 uur op de Henriette Roland Holstweg. Ondanks dat de schaatser na het ongeluk last had van zijn schouder, hoefde hij niet mee naar het ziekenhuis. Het ambulancepersoneel heeft Nuis ter plekke gecontroleerd. Volgens zijn manager gaat het goed met hem.
Beeld: NoorderNieuws
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.