Volg Hart van Nederland

Rel over verhuizing basisschool Haren: schoolplein wordt parkeerplaats

Politiek

21 sep 2018, 11:46

Link gekopieerd

Ouders van leerlingen van de Peter Petersenschool in het Groningse Haren maken zich zorgen over de plannen van de gemeente om de Brinkschool te verplaatsen naar een dichtbijgelegen leegstaand schoolgebouw. Ze zijn er op zich niet op tegen, maar hebben wel het idee dat de wethouder het allemaal te snel wil en niet goed heeft nagedacht over de consequenties. Het is nu al een verkeerschaos in de ochtend, en dat dreigt helemaal uit de hand te lopen. Bovendien zou de Peter Petersenschool de helft van het schoolplein moeten inleveren zodat er parkeerplaatsen kunnen komen. Geen goed plan vinden ze. En daarom komen ze in actie. Omwonenden, raadsleden, leerlingen en ouders zijn allemaal uitgenodigd voor een schoolontbijt op het plein van de school, om te praten over de verhuisplannen van de school.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.