Terug

Volg Hart van Nederland

Ondernemer Peter moet jaren wachten voor aanlsuiting op het stroomnet

23 mrt 2025, 18:52

Het aantal bedrijven dat aangesloten wil worden op het stroomnet, maar dat niet kan, groeit en groeit. Inmiddels staan 12.000 ondernemers in de wachtstand. Dat blijkt uit cijfers van het Landelijk Actieprogramma Netcongestie. “Ondernemers zijn het spuugzat”, stelt ONL-voorzitter Erik Ziengs. “De overheid stimuleert bedrijven om van het gas af te gaan, terwijl aansluiten op stroom geen optie is.”

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief
Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.

Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.