Tech-nieuws
28 feb 2025, 16:55
Er zijn momenteel problemen bij WhatsApp, zo melden gebruikers op X en op de website allestoringen.nl. Op de site stromen tienduizenden meldingen binnen van mensen die sinds het einde van de middag geen gebruik meer kunnen maken van de berichtendienst.
In de video bovenaan dit artikel kan je zien wat mensen tijdens een eerdere grootschalige storing van Facebook deden.
Op de website allestoringen.nl zijn er inmiddels al meer dan 70.000 meldingen binnengekomen van gebruikers die aangeven geen gebruik te kunnen maken van WhatsApp.
Ongeveer de helft van de meldingen gaat over het verzenden van berichten die niet aankomen bij de ontvanger. Daarnaast klaagt zo'n veertig procent dat ze WhatsApp überhaupt niet kunnen openen, en er komen ook klachten binnen over serverproblemen. Het moederbedrijf van WhatsApp, Meta, heeft nog niet gereageerd op de storing.
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.